Witamy na stronie Szkoły dla Psów Demo Dog

Ośrodek Szkolenia i Terapii Psów Demo Dog mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Wędrowców 48a.

W gabinecie naszej szkoły prowadzone są konsultacje behawioralne, oraz spotkania z zoopsychologiem.

Teren jest oświetlony i ogrodzony, a okolica umożliwia również prowadzenie zajęć w różnorodnym środowisku, od łąk po ulice czy centrum handlowe. Szkolenie prowadzone tylko w jednym miejscu często skutkuje poprawnym wykonywaniem komend przez psy tylko na określonym obszarze np. w domu czy ciągle tym samym placu szkolenia, co zdecydowanie obniża jego efektywność. Nasze kursy szkolenia psów cechuje wszechstronność i stopniowanie rozproszeń, gwarantujące doskonałe przygotowanie Państwa Psów do roli Psa przyjaciela rodziny, Towarzyszącego czy Sportowego.

Nasz zespół:
Joanna Francuz założycielka szkoły Demo Dog, Zoopsycholog. Instruktor szkolenia Psów. Ratownik Weterynaryjny.
Stażysta - Linda Dubiel Kozieł - Instruktor szkolenia psów, w trakcie kursu Behawiorysta zwierząt. 
Stażysta - Izabela Kawa - Petsitter, w trakcie kursu Instruktor szkolenia psów.

Aktualny zimowy plan zajęć w szkole Demo Dog: 
Poniedziałki 17.30 Podstawy Posłuszeństwa dla Szczeniąt. 
Poniedziałki 18.30 Podstawy Posłuszeństwa dla Psów Młodych i Dorosłych. 
Wtorki od 17.30 Nosework. 
Środy 17.30 Pieski Mini, oraz dodatkowa grupa Szczeniaczkowa. 
Czwartki 17.30 Podstawy Posłuszeństwa dla Szczeniąt. 
Czwartki 18.30 Posłuszeństwo Zaawansowane w tym Rally-o.
Piątki od 17.30 Nosework. 
Soboty 10.00 Flyball – trening wewnętrzny drużynowy. 
Soboty 12.00 – zajęcia Pierwsze Kroki w Flyball – nabór do nowej drużyny. 
Ferie zajęcia poranne od 29.01.18 do 09.02.18 we wtorki, środy i piątki zajęcia mieszane – dla każdego coś ciekawego ;) 10.00. 
Zajęcia indywidualne:
Podstawy Posłuszeństwa
Rally-o - ‘’Posłuszeństwo na luzie’’ 
Obedience – Posłuszeństwo Sportowe 

Terminy do ustalenia. Zapraszamy tel: 508-307-378

 Wybrane seminaria i warsztaty praktyczne, w których braliśmy udział.

Alexa Capra od 20 lat szkoli psy i obecnie prowadzi szkołę o nazwie Gentle Team. Sławę zdobyła dzięki programowi EX-COMBATTENTI – programowi rehabilitacji pit bulli używanych do walk.

Grisha Stewart jest jedną z najlepszych na świecie specjalistów od rehabilitacji psiej agresji. . Jej ośrodek “Ahimsa Dog Training” w Seattle zyskał prestiżowy tytuł Najlepszego w Zachodnim Waszyngtonie. "Ahimsa" to buddyjska doktryna poszanowania wszystkich żywych stworzeń – metody, którymi pracuje Grisha, także są wolne od przemocy i promują dobrostan psów i ich właścicieli.

Sheila Harper mieszka w Anglii i jest jedną z najpopularniejszych prelegentek w Europie wykładających na temat psychiki psów.

Turid Rugaas znana jest na całym świecie z wielu publikacji z dziedziny kynologii. Zajmuje się również szkoleniem instruktorów oraz udzielaniem konsultacji właścicielom trudnych psów. Jest współzałożycielką i prezesem organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

Raili Halme mieszka w Finlandii i prowadzi firmę o nazwie Rakkaat Haukut, co oznacza "szczęśliwy pies". Obecnie pracuje nad serią książek o problemach psów. Udziela wykładów dla weterynarzy, pracowników schronisk, szkoli instruktorów szkolenia psów i behawiorystów. Współpracuje z kilkoma centrami szkoleniowymi w Europie i Ameryce Południowej. Założyła dwie organizacje działające w Finlandii (Rakkaat Haukut - Szczęśliwy Pies and Parempi Elämä Koiralle - Lepsze Życie dla Psów), i jest członkiem rady organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

Sarah Fisher jest instruktorem metody TTouch, i prowadzącą popularne programy o problemach ze zwierzętami w brytyjskiej telewizji. Jest najlepiej wytrenowanym instruktorem metody TTouch w Wielkiej Brytanii.

...

Ośrodek Terapii i Szkolenia Psów Demo Dog w Bielsku-Białej
ul. Wędrowców 48a
508-307-378
602-785-260
Joanna Francuz - Zoopsycholog - Instruktor Szkolenia Psów