Witamy na stronie Szkoły dla Psów Demo Dog

Ośrodek Szkolenia i Terapii Psów Demo Dog mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Wędrowców 48a.

W gabinecie naszej szkoły prowadzone są konsultacje behawioralne, oraz spotkania z zoopsychologiem.

Teren jest oświetlony i ogrodzony, a okolica umożliwia również prowadzenie zajęć w różnorodnym środowisku, od łąk po ulice czy centrum handlowe. Szkolenie prowadzone tylko w jednym miejscu często skutkuje poprawnym wykonywaniem komend przez psy tylko na określonym obszarze np. w domu czy ciągle tym samym placu szkolenia, co zdecydowanie obniża jego efektywność. Nasze kursy szkolenia psów cechuje wszechstronność i stopniowanie rozproszeń, gwarantujące doskonałe przygotowanie Państwa Psów do roli Psa przyjaciela rodziny, Towarzyszącego czy Sportowego.

Joanna Francuz założycielka szkoły Demo Dog, Zoopsycholog. Instruktor szkolenia Psów. Ratownik Weterynaryjny.
Oferujemy pełen zakres kursów z zakresu posłuszeństwa i sportów kynologicznych:

Szczeniaczkowo
Posłuszeństwo Podstawowe
Posłuszeństwo Zaawansowane
Rally-o - ‘’Posłuszeństwo na luzie’’ 
Obedience – Posłuszeństwo Sportowe 
Mantrailing
Tropienie użytkowe
Tropienie sportowe
Poszukiwanie
Nosework
Brainwork
Fitness Dogs
Agility
Flyball
Zajęcia indywidualne
Konsultacje behawiorysty
Konsultacje zoopsychologa

Terminy do ustalenia. Zapraszamy tel: 508-307-378

 Wybrane seminaria i warsztaty praktyczne, w których braliśmy udział.

Alexa Capra od 20 lat szkoli psy i obecnie prowadzi szkołę o nazwie Gentle Team. Sławę zdobyła dzięki programowi EX-COMBATTENTI – programowi rehabilitacji pit bulli używanych do walk.

Grisha Stewart jest jedną z najlepszych na świecie specjalistów od rehabilitacji psiej agresji. . Jej ośrodek “Ahimsa Dog Training” w Seattle zyskał prestiżowy tytuł Najlepszego w Zachodnim Waszyngtonie. "Ahimsa" to buddyjska doktryna poszanowania wszystkich żywych stworzeń – metody, którymi pracuje Grisha, także są wolne od przemocy i promują dobrostan psów i ich właścicieli.

Sheila Harper mieszka w Anglii i jest jedną z najpopularniejszych prelegentek w Europie wykładających na temat psychiki psów.

Turid Rugaas znana jest na całym świecie z wielu publikacji z dziedziny kynologii. Zajmuje się również szkoleniem instruktorów oraz udzielaniem konsultacji właścicielom trudnych psów. Jest współzałożycielką i prezesem organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

Raili Halme mieszka w Finlandii i prowadzi firmę o nazwie Rakkaat Haukut, co oznacza "szczęśliwy pies". Obecnie pracuje nad serią książek o problemach psów. Udziela wykładów dla weterynarzy, pracowników schronisk, szkoli instruktorów szkolenia psów i behawiorystów. Współpracuje z kilkoma centrami szkoleniowymi w Europie i Ameryce Południowej. Założyła dwie organizacje działające w Finlandii (Rakkaat Haukut - Szczęśliwy Pies and Parempi Elämä Koiralle - Lepsze Życie dla Psów), i jest członkiem rady organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

Sarah Fisher jest instruktorem metody TTouch, i prowadzącą popularne programy o problemach ze zwierzętami w brytyjskiej telewizji. Jest najlepiej wytrenowanym instruktorem metody TTouch w Wielkiej Brytanii.

...

Ośrodek Terapii i Szkolenia Psów Demo Dog w Bielsku-Białej
ul. Wędrowców 48a
508-307-378
602-785-260
Joanna Francuz - Zoopsycholog - Instruktor Szkolenia Psów